Please enable JS

Ještěd SKYrace za námi, vyzkoušeli jste LEKI nebo Mizuno?

Ještěd SKYrace za námi, vyzkoušeli jste LEKI nebo Mizuno?

V sobotu druhého prosince se konal zimní Ještěd SKY race, u kterého samozřejmě nemohl chybět náš testovací stánek vybavení Mizuno a LEKI. Pomyslné dveře se netrhly a například hole LEKI si zapůjčilo 57 závodníků, kteří se vraceli s pozitivním zážitkem a úsměvem na rtech. Na stříbrném místě navíc skončil náš ambasador Pavel Brýdl.


DETAIL

Krušné počasí pod Ještědem slibovalo náročný závod, nicméně při pohledu na startovní listinu bylo vidět, že to nikoho z ostřílených závodníků neodradilo.
Na start se postavilo celkem přes 300 závodníků, z čehož bylo více než 60 žen. Teploměr ukazoval ráno kolem -5 stupňů, takže hůlky a možná i nesmeky rozhodně nebyly na škodu.
Hůlky LEKI a nové trailové boty Mizuno jste si mohli zapůjčit a vyzkoušet na našem LSK stánku, kde byla k dispozici i naše Mizuno diagnostika.
Z několika stovek návštěvníků si hole pro závod nakonec zapůjčilo 57 lidí a dle jejich informací při návratu můžeme s hrdostí říct, že jim opravdu pomohly a někteří z nich si je po téhle zkušenosti dokonce pořídí jako vánoční dárek.

Mezi chlapy na startu nechyběl náš ambasador Pavel Brýdl, který potvrdil skvělou formu druhým místem. Jediný na koho nestačil byl o 5 let mladší Jiří Čípa, který trať zvládl o necelých 6 minut lépe.

Výsledky a více informací o závodě naleznete na www.jestedskyrace.cz/winterskyrace


B2B LEVELSPORTKONCEPT
VSTUP PRO OBCHODNÍ PARTNERY